Archiv pro rubriku: Uncategorized

SETKÁNÍ V BRNĚ 14.1. v 18:00

třetí setkání pořádá skupina nadšenců z Brna a širšího okolí, tentokrát to bude ve středu 14. ledna 2015 od 18 hodin v SKØG Urban Hub (Dominikánské náměstí 187/5). Jedná se obezplatnou neformální akci určenou pro WordPress komunitu a zájemci jsou vítáni. Součástí programu bude přednáška na téma „Automatizace a efektivnější vývoj frontendu“ (např. představení nástrojů Grunt, Bower, RequireJS či Yeoman) a samozřejmě nebude chybět ani následná diskuze s posezením.

Poznámka naswp.cz: Podporujeme jak lokální setkání menších skupin organizovaných lokálně tak i velké akce. Dejte vědět pokud chcete uspořádat lokální akci u Vás ve městě, podpoříme Vás!

2. WordPress konference – přednášky a videa

A máme za sebou 2. WordPress konferenci, svátek všech „WordPressáků“ a „WordPressaček“. Alespoň pro nás je „svátek“ vždy, když potkáme lidi, kteří se chtějí v něčem zlepšovat, něco nového se naučit, v něčem se zlepšit.

A nejinak tomu bylo i v sobotu 17.5.2014 v Hluboké nad Vltavou, kde se pod patronátem firmy Wedos sešlo něco okolo 80ti WordPress fanoušků, aby si poslechli 9 přenášek od lidí, kteří umí něco lépe než ostatní. A toto „něco“ nás tito lidé přišli naučit. Pokračování textu 2. WordPress konference – přednášky a videa