WordCamp poprvé v Brně – konference pro každého, koho zajímá WordPress

21. a 22. října se v Brně na Fakultě stavební VUT Brno uskuteční vůbec první konference WordCamp Brno.

WordCamp je místem pro všechny, co přicházejí do jakéhokoliv kontaktu s WordPress – nejrozšířenějším systémem pro správu obsahu (content management system – CMS) na světě. Slouží jako platforma pro inspiraci, rozvoj i navazování nových kontaktů a přátelství. Je zde nejen pro profesionální webdesignery, kreativce, online marketéry a web developery, ale také pro blogery, nadšence a podnikatele, kteří chtějí postavit svoji prezentaci právě na WordPress. A nebo jednoduše pro ty, co chtějí o tvorbě a správě webů vědět víc.

Hlavní program události se odehraje v sobotu. Jeho jádrem jsou inspirativní přednášky v podání špičkových českých profesionálů, mezi kterými jsou lidé jako třeba analytik Ondřej Henek z House of Řezáč, design thinker Roman Hřebecký z Pábení či bezpečnostní expert Vladimír Smítka z Lynt Services. Ze slovenské WordPress scény dorazí kromě jiných například Katarína Novotná a Karel Vörös, kteří budou mluvit o populární e-shopové platformě WooCommerce.

Přednášky pokrývají různorodá témata od webdesignu a SEO až k osobní produktivitě, projektovému managementu a podnikání na volné noze. Další program pak tvoří praktické workshopy, spontánní networking a neodmyslitelná afterparty.

V neděli pak proběhne takzvaný Contribution Day, v rámci kterého účastníci konference přímo přispívají k rozvoji platformy WordPress jako takové. Ať už jste podnikatelé, profesionálové, nadšenci, nebo prostě na WordPress čas od času narazíte, u nás jste vítáni!

Vstupné na konferenci činí 500 Kč. Podrobnosti naleznete na oficiálním Facebooku akce nebo na webu 2017.brno.wordcamp.org

wordcamp brno 2017 LOGO

Pokud se Vám příspěvek líbil, rádi byste podpořili WordPress a hlavně lidi okolo něho, sdílejte ho s přáteli, případně nám zde zanechte komentář

Autor: Radek Kučera

Fanoušek WordPressu, jeden z pořadatelů WordCamp Praha a konferencí. Jinak jsem obchodník v Telco & ICT firmě. Občas vytvořím internetové stránky na WordPressu.

Napsat komentář