Logo_brno

24.6. – WordPress meetup v Brně

Brněnská WordPress komunita pořádá 24.6.2015 další setkání WordPress začátečníků, běžných uživatelů i hard-core vývojářů – Červnový WordPress Meetup.

Smyslem WordPress Meetupů je sjednotit komunitu okolo WordPressu, poznat skvělé lidi a předávat si zkušenosti a znalosti.
Proto ani zde nebude chybět přednáška, díky které se můžete naučit nové věci a proniknete do tajů vývoje frontendu. O zkušenosti a znalosti se s námi podělí Martin Pešout na přednášce jejiž název je: Vývoj frontendu na redakčním systému? – aneb jak udržet pořádek v šablonách.

O co přesně půjde napsal Martin:

,,Pokud začínáte nový projekt, je vždy důležitou volbou správné struktování dat. Mé jméno je Martin Pešout a jsem brněnský frontend vývojář, který má za sebou řadu českých i zahraničních projektů. Dlouhou dobu mě trápilo, že frontend vývojáři dělají řadu chyb hned na začátcích, pokud tvoří projekt nasazený radakčních systémech jako WordPress nebo Drupal. Chtěl bych vám ukázat svůj způsob jak strukturovat frontend pro šablony, jak pracovat s gitem a hlavně jak vytvořit projekt, který s vámi bude růst a nebude se zanášet “balastem”.“

Meetup je otevřený pro všechny, proto můžete vzít i kamaráda který s WordPressem nemá zkušenosti ale chcete mu ho představit pomocí ostatních.
Těšíme se na všechny!

Více informací zde:

Článek pro vás připravil: bigdrobek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *