3. WordPress konference

Protože 2. WordPress konference získala značné množství pozitivních ohlasů a v komunitě je stále množství zajímavých osobností, které mají co říci, po menší odmlce jsme pro vás připravili další, tentokrát už 3. WordPress konferenci.

Opět jsme se rozhodli ji udělat v Jižních čechách a opět spolu s Wedosem, jelikož důvodů, proč do toho s Wedosem jít je mnohem více než důvodů proti. Proto vyhrála možnost první – spolupráce, ale nebojte se, určitě to není pravidlo.

20. září 2014 se tedy zase sejdeme v Hluboké nad Vltavou, kde se uskuteční 3. WordPress konference, zaměřená především na uživatele. Konference je zdarma. Díky spolupráci s Wedosem se tentokrát sejdeme v luxusním Parkhotelu Hluboká, kde bude pro až 200 lidí zajištěno obrovské projekční plátno, profesionální ozvučení, online vysílání, spousta místa, oběd a další dárky zdarma.

Program je následující:

Pátek 19.9.2014

20:00 – ??  Warm-up party v adrenalinovém parku

Sobota 20.9.2014

9:30  Úvod by NášWP.cz & Wedos
10:00 – 10:30 Petr Bechyně – 5 otázek, když plánujete web
10:40 – 11:10 John 2046 – Easy plugin
11:20 – 12:00 Tomáš Poner – Email marketing na WP webu
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 13:30 Daniel Dubravec (Wedos) – Největší WordPress faily, které nikdo nechtějte zažít
13:40 – 14:10 Vladislav Musílek – Woocommerce eshop
14:20 – 14:50 Kamil Kuchta – WordPress Multisite
15:00 – 15:45 Vladimír Smitka – Jak si (ne)nechat hacknout WordPress stránky
16:00 – 17:00 Filip Dřímalka – WordPress jako ideální nástroj pro chytré marketéry

17:30 – ?? After party v adrenalinovém parku

Warm-up a After party

Obě párty se uskuteční v Adrenalinovém parku Hluboká nad Vltavou, který je největším relaxačním centrem v Jižních Čechách. Díky Wedosu se můžete těšit na pivo i nealko zdarma a wifi. Obě akce potrvají do půlnoci.

Pokud přemýšlíte, zda s sebou vzít manželku či děti, uřčitě bych doporučil jim tímto způsobem zpříjemnit víkend. V adrenalinovém parku se děti nudit nebudou.

Pátek

Páteční warm-up akce je zároveň afterparty po Dni otevřených dveří Wedos 2014, kam můžete vyrazit také, pokud vás zajímá problematika serverů, datacenter, hardware a tak podobně. Pouze upozorním, že se na páteční akci platí registrační poplatek 100Kč zde. Pokud budete zaregistrovaní na WP konferenci, máte na warm-up párty od 20:00 vstup zdarma.

Sobota

V sobotu bude akce celá pro nás, můžete se těšit opět na pivo a nealko zdarma, skvělý pokec o WordPressu, diskuzi nad šablonami, pluginy a vlastně o všem, co se WordPressu alespoň okrajově týká. Registrace na WP konferenci zde.

Ubytování

Název hotelu
Jednolůžkový Dvoulůžkový (lůžko)
Kontakt
 parkhotel-hluboka.cz  1550  1150  +420 387 006 200
hotelzavis.cz (doporučujeme)  600  600 +420 387 966 666

Online vysílání

Online vysílání si vyzkoušíme úplně poprvé a děkujeme tímto Studiu Čtvrťa, které bude celé vysílání technicky zabezpečovat.logo studia ctvrta

Vysílání bude probíhat zde:
http://studio.ctvrta.cz/live/

Trend

Jak jistě víte, WordPress v tuto chvíli pohání 23% všech www stránek na světě a do vánoc to bude již bez mála každá čtvrtá!

wpgrafNa WordPress konferencích se můžete (více než kde jinde) potkat s lidmi, kteří WordPressu věří, využívají ho a nedovedou si bez něho představit život. Určitě se seznámíte s mnoha WordPress nadšenci, se kterými proberete nejrůznější pluginy nebo šablony, které vám zjednoduší život! Tyto věci jsou buď úplně zdarma, nebo za neúměrně nízkou cenu, jejíž výše se ve většině případů s výší ceny vývoje vlastního řešení nedá srovnat ani v nejmenším.

WordPress a komunita

Velice se těšíme na každého z vás. Vše děláme ve svém volném čase úplně zdarma, občas i na úkor ostatních věcí, které kvůli tomu odsouváme, ale věříme, že to má smysl. Toto ale samo o sobě nestačí, protože bez vás to nemá cenu.

wordpress-konferencePojďme táhnout společně za jeden provaz a sdílet zkušenosti a know-how, které nás všechny posune o velký kus dále. Udělejme opět skvělou akci, jako byla například minulá konference. Přijďte a nenechávejte si nic pro sebe. Diskutujte, raďte, seznamujte se..

Přijďte i za námi, dát nám zpětnou vazbu a třeba i poradit, moc se na vás těšíme!

Určitě také nezapomeňte pozvat své kamarády, napsat krátký blogpost, potvrdit účast na Facebooku nebo sdílet tuto akci na sociálních sítích. Přeci jenom si to jako WordPress komunita děláme všechno pro sebe! ;-)

 

Článek pro vás připravil: TomasPoner

3 názory na “3. WordPress konference”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *