Frontendisti budou diskutovat zda WordPress ano či ne

Na čtvrtek 12. března připravila pražská komunita Frontendistů diskuzi na téma využití WordPressu ve webdesignu. A pozor, tohle nebude žádný tuctový WordPress sraz.

Někdo říká, že WordPress je zkáza webdesignu. Někdo na něm staví překvapivá řešení daleko přesahující rámec vzoru „blog a pár stránek k tomu”. Třetí prohlašuje, že WordPress je na všechno.

Polarizace témat? U Frontendistů oblíbený způsob jak získat maximum informací. A WordPress webaře rozděluje odjakživa.

Opět ve formátu minikonference: 3 řečníci, 3 dvacetiminutové přednášky. Přednášející a témata přednášek se v příštích dnech dozvíte na FacebookuTwitteru.

Za publikování záznamů Frontendisti neručí a diskuze bývá moc zajímavá, takže doražte.

Čtvrtek, 12. března v 18:30 v Node5. Rezervujte si místo na Srazy.info.

Líbil se Vám příspěvek a rádi byste podpořili WordPress - hlavně lidi okolo něho?
Sdílejte ho s přáteli.
Případně nám napište komentář.
Článek pro vás připravil: Radek Kučera

Fanoušek WordPressu, jeden z pořadatelů WordCamp Praha a konferencí. Jinak jsem obchodník v Telco & ICT firmě. Občas vytvořím internetové stránky na WordPressu.

3 komentáře u „Frontendisti budou diskutovat zda WordPress ano či ne“

  1. Diskuze vypadá zajímavě. Moji kolegové se asi půjdou podívat. Já v tom termínu bohohužel nemůžu. Jinak mi ale přijde, že na první dobrou WordPress sám o sobě žádnému front-end kouzlení nebrání. Pokud je třeba jej nějakým způsobem rozšířit, skvělý je plugin Advanced Custom Fields.

  2. No jasně, weboví front end vývojáři si mohou dovolit býti kontroverzní. Oni by, kluci, nejraději, aby se všechno dělalo v jiných, pro laika nesrozumitelných bazmecích. WordPress jim občas bere práci 🙂

Komentáře nejsou povoleny.