Michal Kubíček a Zdeněk „Linki“ Dvořák dalšími přednášejícími na 2. WordPress konferenci

Jak jsme minulý týden informovali v naší Facebook skupině, řady přednášejících se na 2. WordPress konferenci zajímavě rozrostou. Během několika málo dní budeme postupně zveřejňovat další, abyste měli co nejdříve jasno, jak velice přínosná pro vás tato konference zcela jistě může být.

Michal Kubíček

Michal KubicekJiž v neděli odhaleným přednášejícím je Michal Kubíček, člověk, který se o rozvoj internetového ekosystému zasadil nebývalou měrou. Jeho přednáška se bude věnovat kombinaci WordPressu a vydělávání peněz na internetu – ponese název Jak proměnit WordPress ve stroj na peníze. Více o přednášejícím si můžete přečíst na jeho blogu v sekci O autorovi, případně na stránkách jeho firmy PRONETmedia, s.r.o.

 Zdeněk „Linki“ Dvořák

189799_4466119144277_1187758676_nDalším pak bude Zděněk Dvořák, velice zajímavý a pro spoustu lidí tajemný člověk, který se věnuje zejména linkbuildingu (pokud nevíte, co to linkbuilding je, můžete se podívat například na wikipedii).

Zdeněk píše blog Linki.cz, dále bloguje na geeklife.cz a jeho internetovou vizitku můžete shlédnout zde – about.me/zdenekdvorak.

Se jménem jeho přednášky vás budeme trochu napínat, ale co můžeme napsat už teď je to, že nebude jen obecně o linkbuildingu, ale o tom, jak pracovat s WordPress odkazy (interně) a jak zvyšovat šance na jejich získání.

„WordPress“ je téma velice široké. Původně bylo zamýšleno něco okolo 5ti přednášek, každá v délce 45 minut. My však ale chceme, aby byla konference totální pecka, proto jsme počet přednášek skoro zdvojnásobili na přibližných 9, všechny v délce 30 minut, následované 10 minutovou přestávkou. Sice jsme tedy délku přednášek zkrátili, ale pokud se vám jakékoliv téma zalíbí natolik, že byste rádi nějaké širší osvětlení, určitě nebude problém si konkrétního přednášejícího na místě „odchytit“ a téma s ním prokonzultovat hlouběji.

Článek pro vás připravil: TomasPoner

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *