Wordcamp,jpg

Přípravy nadcházejícího WordCampu Praha jsou v plném proudu

Organizátoři WordCampu 2019 si vzali za své rozhodně nic nepodcenit a mít vše ohledně 6. ročníku připravené do posledního detailu. Na co se tedy můžete těšit?

Hlavní organizátor Adam Laita se spolu se svým týmem již před nějakou dobou pustili do příprav dalšího ročníku WordCampu – tradiční konference zaměřené na vše kolem WordPressu. Konat se bude na konci února 2019 v Praze a těšit se můžete na skvělá témata přednášek, pravděpodobně nové prostory a malinko jinak strukturovaný program v průběhu dne. Určitě si proto akci nenechte ujít a zarezervujte si místo v kalendáři (konkrétní datum s dostatečným předstihem upřesníme).

Jaký byl letošní ročník

Letos se celodenní akce konala v prostorách univerzity VŠE a program byl rozdělen do dvou směrů – pro vývojáře a uživatele. Každý si tedy mohl najít to, co pro něj bylo užitečnější: zavítat jste mohli například na přednášku Petry Dolejšové ohledně GDPR, Ondry Ilinčeva ohledně správného výběru šablon, Miška Kopeckého ohledně multimilionového blogu, Martina Hlaváče ohledně frameworků a řady dalších. Akce pak kromě přednášek zahrnovala i 6 workshopů, na kterých jste si mohli vždy danou věc vyzkoušet.

Podívejte se na program, fotogalerii a videa (uživatelé, developeři) WordCampu 2018

Konference ale tradičně nebyla jen o přednáškách nebo workshopech, nýbrž o setkání s lidmi z podobné branže a sdílení zkušeností. Proto v průběhu celého dne probíhal vzájemný networking, díky kterému jste mohli navázat užitečné kontakty a potkat skvělé lidi. Samozřejmě pak nesměla chybět ani afterparty, kde se všechno probíralo u dobrého piva a jídla.

Se svými více než 400 účastníky se WordCamp Praha 2018 zařadil mezi 5 největších evropských WordCampů.

Plánujete příští rok navštívit i WordCamp Europe? Račte do Berlína

Větší brácha, WordCamp Europe, se letos konal 14. až 16. června v Bělehradě. Adam tak spolu s dalšími na něj vyrazili načerpat inspiraci a zjistit důležité novinky. Příští rok se tato konference bude konat na konci června v Berlíně. Vyrazíte?

Každopádně věříme, že vás uvidíme v únoru 2019 na českém WordCampu v Praze.

Těšíme se!

Článek pro vás připravil: ryvola

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *