Wordpress speed

Školení: Jak zrychlit WordPress web pod 1 sekundu

Chcete, aby návštěvníci opustili váš web ještě dříve, než se na něm pořádně rozkoukají? V tom případě ho nezrychlujte! Připravíte se o potenciální zákazníky a vysoké výdělky. Což zní skvěle, nebo ne? Teď vážně – pomalý web zabije váš byznys ještě před rozjezdem. A to je škoda, nemyslíte? Pokud to s podnikáním myslíte vážně, neměli byste rychlost webu podceňovat. Jenomže co když rady v článcích alá „10 tipů na zrychlení WordPressu“ nepomáhají?

Možná jste si na téma zrychlení WordPressu přečetli spoustu článků, ale nakonec jste se stejně octli na začátku. Nainstalovali jste cacheovací plugin a nezaznamenali žádný výsledek… Stále máte šanci na nápravu. Stačí, když se zúčastníte školení „Jak zrychlit WordPress pod 1 sekundu“.

Nicneříkající teorii nečekejte. V rámci školení vám lektor Vladislav Musílek vše jasně a přehledně ukáže na reálném příkladu. A to na webu se šablonou z ThemeForestu, což samo o sobě zavání problémy s rychlostí a přebytkem pluginů, o kterých jste možná nikdy neslyšeli.

Kamenem úrazu bývají právě šablony a pluginy. Dokáží web neuvěřitelně zpomalit a právě na toto téma vám Vláďa prozradí spoustu praktických tipů. Realita se často od teorie liší, a proto klade důraz na řešení již vzniklých situací.

Je školení určeno právě pro vás? Provozujete-li web, blog, magazín, případně se zabýváte tvorbou webů postavených na WordPressu, pak rozhodně ano! Vystačíte si s tužkou a papírem, ale pokud dorazíte i s notebookem, budete si moct některé věci rovnou vyzkoušet.

O lektorovi

musilekVladislav Musílek je zkušený WordPress programátor vyvíjející pluginy pro WooCommerce, které nabízí na Toret.cz. Podílí se na české lokalizaci WooCommerce, provozuje blog Musilda.cz, přednáší o WordPressu na WordCampech a WordPress konferencích.

Článek pro vás připravil: bigdrobek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *