Wcbrno2017

WordCamp poprvé v Brně – konference pro každého, koho zajímá WordPress

21. a 22. října se v Brně na Fakultě stavební VUT Brno uskuteční vůbec první konference WordCamp Brno.

WordCamp je místem pro všechny, co přicházejí do jakéhokoliv kontaktu s WordPress – nejrozšířenějším systémem pro správu obsahu (content management system – CMS) na světě. Slouží jako platforma pro inspiraci, rozvoj i navazování nových kontaktů a přátelství. Je zde nejen pro profesionální webdesignery, kreativce, online marketéry a web developery, ale také pro blogery, nadšence a podnikatele, kteří chtějí postavit svoji prezentaci právě na WordPress. A nebo jednoduše pro ty, co chtějí o tvorbě a správě webů vědět víc.

Hlavní program události se odehraje v sobotu. Jeho jádrem jsou inspirativní přednášky v podání špičkových českých profesionálů, mezi kterými jsou lidé jako třeba analytik Ondřej Henek z House of Řezáč, design thinker Roman Hřebecký z Pábení či bezpečnostní expert Vladimír Smítka z Lynt Services. Ze slovenské WordPress scény dorazí kromě jiných například Katarína Novotná a Karel Vörös, kteří budou mluvit o populární e-shopové platformě WooCommerce.

Přednášky pokrývají různorodá témata od webdesignu a SEO až k osobní produktivitě, projektovému managementu a podnikání na volné noze. Další program pak tvoří praktické workshopy, spontánní networking a neodmyslitelná afterparty.

V neděli pak proběhne takzvaný Contribution Day, v rámci kterého účastníci konference přímo přispívají k rozvoji platformy WordPress jako takové. Ať už jste podnikatelé, profesionálové, nadšenci, nebo prostě na WordPress čas od času narazíte, u nás jste vítáni!

Vstupné na konferenci činí 500 Kč. Podrobnosti naleznete na oficiálním Facebooku akce nebo na webu 2017.brno.wordcamp.org

wordcamp brno 2017 LOGO

Článek pro vás připravil: bigdrobek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *