Naswp-head

WordCamp Praha 2020 se blíží! Dorazíte?

Přípravy sedmého ročníku pražského WordCampu jsou v plném proudu. 29.2. 2020 to celé vypukne a historicky poprvé se potkáme v novém Multifunkčním centru Cubex. Právě teď celý organizátorský tým usilovně pracuje na tom, aby se další ročník povedl minimálně stejně tak dobře jako ten předchozí. Přinášíme čerstvou novinku o první vlně prodeje vstupenek – nyní za zvýhodněnou cenu! 

Co je vlastně WordCamp?

WordCamp Praha je největší událost v ČR zaměřená na redakční systém WordPress. Spojuje nové i stávající členy wordpressové komunity – více či méně zkušené uživatele WordPressu. Ať už se jedná o běžné uživatele, vývojáře či programátory – cílem této konference je propojení všech těchto skupin. A co návštěvou WordCampu získáte? Nové kontakty, spoustu inspirace, užitečné informace z chystaných přednášek a mnoho dalších zkušeností, co se jednoduše neztratí!

Vstupenky jsou již v prodeji

Pokud už teď víte, že tato akce je pro vás, neváhejte dorazit! Momentálně odstartovala první vlna prodeje vstupenek a to za zvýhodněnou cenu – 399,- Kč bez DPH..

Chcete WordCamp Praha podpořit?

Oslovte stovky profesionálů a fanoušků WordPressu sponzorováním WordCampu Praha! Podílejte se tak na vzniku události, která se díky loňské úspěšnosti dostala mezi TOP 3 evropské WordPress konference. Pro vás to bude ideální příležitost zviditelnit svou značku a ukázat, že se aktivně snažíte rozvíjet wordpressovou komunitu.

Článek pro vás připravila: zlatnickova

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *