Wppivo

WordPress Pivo Praha 30. 5. 2018 + dotazník

Máte rádi WordPress a jeho rozsáhlou komunitu? Chybí Vám nějaká akce, kde byste jen sedli, nezávisle na programu jste jen tak debatovali o tom, co Vás zajímá nebo na co jste kdy při práci s WordPress narazili? Jste zkušený developer a chcete se podělit o své nápady? Nebo pouze začátečník a hledáte, objevujete a zjišťujete, co by pro Vás mohlo být zajímavé? Vůbec neprogramujete a zabýváte se spíše světem marketingu, webdesignu nebo použitelnosti? Je zkrátka jedno kdo jste. Důležité je, aby jste měli jednu společnou věc, stejně jako iniciátoři akce  – WordPress.

Nebudou žádné přednášky, žádné odborné termíny ani přesná koncepce celé akce. Prostě si jen společně sedneme u piva. Nadhodí se témata, které Vás zajímají, s kterými si nevíte rady nebo jen „propereme“ Váš nápad, který máte aktuálně v hlavě.

Jde jen o to, setkat se s lidmi, které WordPress spojuje – akcí tohoto typu u nás okolo WordPress moc není a proto něco takového vzniká.

V případě zájmu prosím včas nahlaste svou účast (e-mailem nebo ještě lépe na facebookové události), abychom věděli, kolik míst máme rezervovat.

Dotazník, prosíme o vyplnění. (přímý odkaz na dotazník)

Článek pro vás připravil: Michal Janata

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *