Pozvánka na WPweekend 20.5.2017 – zaměřeno na vývoj šablon

Jste WordPress vývojář? Nebo jím chcete být? Potom byste neměli chybět na 2. ročníku akce WPWeekend, která je zaměřena právě pro vás. Jedná se o unikátní akci, která nemá v ČR obdoby. V jeden den a na jednom místě se sejdou nejlepší WordPress vývojáři z ČR a budou řešit žhavá témata z vývojového prostředí. Žádný internetový marketing, žádné SEO nebo psaní textů, jen kód a programovací jazyk.

Letošní téma je zaměřeno na vývoj vlastních WordPress šablon. Je připravena řada přednášek od nejvýznamnějších odborníků z ČR, kteří vám prozradí, jak pro své klienty realizují WordPress šablony na míru. Podíváme se také na postupy tvrdých nekompromisních programátorů, ale i vývojářů, kteří používají nástroje třetích stran.

Na WPWeekendu nasajete know how od těch nejlepších a získáte mnoho kvalitních informací pro svůj odborný rozhled.

Součástí akce bude samozřejmě večerní afterparty s tradičním networkingem, kde se můžete seznámit, pobavit či si od machrů nechat poradit s problémy s nimiž si třeba nevíte rady. A třeba mezi účastníky najdete své nové kolegy, nebo partnery pro své projekty a nápady, který máte zatím jen v hlavě.

Registrujte se webových stránkách www.wpweekend.cz ihned.

Líbil se Vám příspěvek a rádi byste podpořili WordPress - hlavně lidi okolo něho?
Sdílejte ho s přáteli.
Případně nám napište komentář.
Článek pro vás připravil: Radek Kučera

Fanoušek WordPressu, jeden z pořadatelů WordCamp Praha a konferencí. Jinak jsem obchodník v Telco & ICT firmě. Občas vytvořím internetové stránky na WordPressu.