Dsc_2784

Série workshopů o WordPressu v Praze

Od dubna nám v Praze běží série workshopů pod vedením Adama Laity. Proběhlé workshopy se zabývaly obecně tím, co WordPress je, jak se s ním pracuje a také, jak se pracuje s prémiovými šablonami. Dalším tématem bude online marketing za pomoci pluginů a dalších nástrojů pro vybudování viditelnějšího webu.

Adam Laita se věnuje vývoji internetových stránek více než 5 let. Díky tomu působí nejen jako profesionální kodér, ale také jako konzultant a auditor webů. Ve WordPressu se zaměřuje především na vývoj intuitivní administrace a díky dosaženým zkušenostem také na vývoj vlastní šablony pro kodéry/vývojáře, která brzy spatří světlo světa. Pomáhal organizovat WordCamp 2017, největší WP akci v Čechách, a aktivně se angažuje ve WP komunitě. Sérii workshopů dal vzniknout proto, aby pomohl edukovat veřejnost na poli jednodušších webů.

Téma online marketingu je poměrně rozsáhlé, ale pro weby jako takové velice důležité. Proto si na příští workshop pozval hosta Víta Reisiegela, který se věnuje online marketingu už více než 16 let. Zaměřuje se převážně na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a internetový marketing (SEM). Dokonale ale rozumí i marketingu na sociálních sítích.

Pokud tedy chcete zvednout svůj web na vyšší úroveň, a více ho zviditelnit, je workshop přesně pro vás. Během 2-3 hodin se dozvíte spoustu užitečných informací. Akce se uskuteční 24. 5. od 18:00 v Inspiru v Praze Holešovicích (velká budova naproti klubu Cross). Stačí se zaregistrovat a místo je vaše.

Registrujte se zde: Taje WordPressu III – marketing

Článek pro vás připravil: bigdrobek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *