Pozvánka – WordPress Weekend (WPWeekend.cz)

Rádi bychom Vás pozvali na výhradně developerskou akci, které se bude konat o víkendu 28.5.2016. Akce se bude konat na Jihu Čech nedaleko Českých Budějovic. Hlavním záměrem akce je sdružovat komunitu WordPress vývojářů, sdílení zkušenostní mezi nimi, předání nových nápadů a postupů, na které si kdo přišel a večer zakončit posezením v restauraci.

Jak bude celá akce probíhat?

Akce se koná už od pátku a to tak, že v pátek navečer přijíždí první skupina účastníků. Bude zamluvený stůl v restauraci, kde je možné zajistit si i ubytování. Proběhne diskuze a pokec u „piva“. Druhý den v sobotu je připravený program přednášek a workshopů na programátorské témata kolem WordPress. Celý program naleznete na www.wpweekend.cz.

Z přednášek se ale můžete těšit například na Vláďu Musílka (Musilda.cz) a WooCommerce, Borka Bernarda, který je autorem známého českého StartUpu VersionPress nebo na vstup a workshop do českého projektu WPFramework.cz. Bude toho ale mnohem více a je se opravdu na co těšit.

Po bloku přednášek se následně rozdělíme do menších skupin a proběhnou nějaké drobné Workshopy. Téma bude na účastnících – témata dají sami oni. Osloví se některý z účastníků a workshop začne.

Večer bude opět připravené posezení v místní restauraci, kde proběhne networking.

Kdo je tedy opravdový WordPress vývojář, chce být členem nově vznikající komunity vývojářů WordPress, tak by neměl váhat a na akci se přijet podívat.

Všechny informace naleznete na www.wpweekend.cz

Líbil se Vám příspěvek a rádi byste podpořili WordPress - hlavně lidi okolo něho?
Sdílejte ho s přáteli.
Případně nám napište komentář.
Článek pro vás připravil: Radek Kučera

Fanoušek WordPressu, jeden z pořadatelů WordCamp Praha a konferencí. Jinak jsem obchodník v Telco & ICT firmě. Občas vytvořím internetové stránky na WordPressu.