Wc-prague-2016

Pozvánka na WordCamp Praha 2016

V sobotu 20. února 2016 se uskuteční konference WordCamp Praha 2016, která se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek na této celosvětově nejrozšířenější publikační platformě. Ve světě již proběhlo celkem 514 WordCampů a v České republice se bude konat potřetí. Celá akce bude probíhat v prostorách VŠE v Praze a nabídne návštěvníkům celkem 16 přednášek. Cena vstupenky je stanovena na 499 Kč.

wcamp2016_320x100

Zaměření WordCamp Praha 2016

  • Uživatelské přednášky se budou soustředit především na #BEST-PRACTICEpři provozu webu.
  • Přednášky pro vývojáře se letos budou hodně soustředit na #REST-API, které by mohlo představovat budoucnost vývoje WordPress webů.
  • Mimo kvalitních přednášek je dalším velkým cílem WordCampu poznávání dalších lidí z komunity #NETVORKING  k tomu by měla pomoci následná afterparty/diskuze, která proběhne po skončení hlavního programu.

Program

Program bude publikovaný zítra (4.2. 2016) a najdete na stránkách WordCampu prague.wordcamp.org/2016/program. Nicméně už teď Vám můžeme prozradit že na konferenci vystoupí přední čeští přednášející, pro uživatele například Jan Tichý (Medio.cz), Filip Podstavec (GetFound.cz) a Filip Ekl (DobryWeb.cz), pro developery David Biňovec (Automattic, vip.WordPress.com), Borek Bernard (VersionPress.net) a Vladislav Musílek (Musilda.cz).

[su_button url=“https://prague.wordcamp.org/2016/vstupenky/“ target=“blank“ background=“#aa2f3d“ color=“#ffffff“ icon=“icon: arrow-right“]Registrujte se zde[/su_button]

Maskot WAPUU KING

Wapuu byl původně vytvořen jako maskot japonského WordCampu v roce 2011, kde si dokázal získat obrovskou popularitu. Od té doby je postavička Wapuu, v různých modifikacích nedílnou součástí většiny WordCampů. Náš Wapuu je českým králem a bude v roce 2016 vládnout všem českým WordPress akcím v čele s WordCampem. Královskou krev poznáte i podle jeho lvího ocasu a hermelínového pláště. Lvího ocásku si můžete všimnout i v logu konference.

wapuuking

Článek pro vás připravil: bigdrobek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *