Wordcamp-top

WordCamp Praha 2019 už se blíží, dorazíte?

Čas letí jako voda, a proto největší wordpressová konference v ČR odstartuje už za necelý měsíc. Konkrétně 23. 2. na VŠE v Praze. Přípravy jsou v plném proudu, a návštěvníci se tak mohou těšit na nabitý program, networking, skvělé občerstvení i afterparty. Dorazíte také?  

Co je vlastně WordCamp?

Jde o největší komunitní akci pro všechny, které zajímá WordPress – nejrozšířenější systém pro správu webového obsahu na světě. Ať už jsou to běžní uživatelé, vývojáři, nebo programátoři – cílem je propojení všech těchto skupin a zároveň poskytnutí inspirace, kterou je možné čerpat nejen v rámci chystaných přednášek.  

Je to skvělá příležitost, jak poznat lidi z komunity, konzultovat problémy s odborníky na Happinnes baru nebo najít spolupracovníky pro svůj projekt. Cena vstupenky vychází na 499 Kč a zahrnuto je v ní také občerstvení.

Každý si najde to své

Program bude rozdělen na dvě části: pro uživatele a vývojáře. Důvodem je, aby se ani jedna skupina účastníků nenudila. Uživatelé se dozvědí, jak si postavit slušné webové stránky, na co si dát pozor, jak je propagovat nebo zabezpečit. Nahlédne se proto do oblastí jako SEO, copywriting, marketing, bezpečnost, analýzy atd. Vývojáři se na daleko hlubší úrovni seznámí nejen s tím, co je ve WordPressu nového.

10 přednášek, 2 případovky a 2 workshopy

23. 2. 2019

VŠE Praha

Chybět samozřejmě nebude ani celodenní vzájemný networking (například Vítek Válka se podělí o své zážitky ze života digitálního nomáda během odpolední přestávky), workshopy, další mini akce v přestávkách nebo závěrečná after party, kde se vše bude probírat u dobrého piva a hudby – nezapomeňte tedy zaškrtnout, že přijdete. :)

TIP: Přečtěte si zajímavé rozhovory s přednášejícími. Například jak Pavel Ungr vzpomíná na působení v agenturách nebo jaký vidí Michal Voják rozdíl mezi českým a zahraničním UX.

Vstupenky se dají zaplatit online

Organizátoři se letos zaměřili na jednoduchost a pohodlí – proto například při koupi lístků můžete platit kartou online nebo převodem. Díky novému systému registrací navíc nebudou vznikat fronty, jako tomu bylo u předchozích ročníků.

Dorazit můžete také na Contributor Day

Aby mohl být WordPress čím dál lepším systémem, vznikl tzv. Contributor Day, který se bude konat v neděli 24. února 2018 od 10:00 v zajímavých prostorách Pražského kreativního centra.

Pokud tedy budete chtít pomoci například s překlady WordPressu jako takového, pluginů, šablon nebo jakoukoli jinou formou, stačí se po zakoupení vstupenky na WordCamp zaregistrovat a dorazit na adresu Staroměstské náměstí 1/4 (hned vedle Orloje). Podrobnější program zveřejníme v průběhu února na stránce s programem.

Těšíme se!

Článek pro vás připravil: ryvola

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *